ÖVRIGT / Mattor / Matta 3761019
nr 376 1019
Matta
Lori-pambak, Daterad 1915/16, 175x293, trampveck, mindre lagning, folding wear, minor repair
Utrop:
60.000 kr
Såld:
50.000 kr
måndag 24 oktober 2005
24 okt
TEMA Orientaliska mattor 2
Har du en eller flera äldre el
Läs mer om TEMA Orientaliska mattor 2